הכל התחיל עם חלום

בעולם נולדים בשנה 15 מיליון תינוקות לפני שבוע 37 להריון ובמשקל לידה נמוך מ 2,000 גרם. בישראל ב 8.4% מכלל הלידות נולדים תינוקות במשקל נמוך ובשבוע מוקדם, ובשנת 2018 כמות הפגים בארץ עמדה על 17,830 בישראל יש 32 פגיות מנהריה בצפון ועד באר שבע בדרום. הפגיות מחולקות : ל-2 שלבים עיקריים לפי משקל היילוד ומצבו הרפואי

– חדר טיפול נמרץ עם אינקובטורים פתוחים לטיפול מיידי מהיר של הצוות

– חדר בייניים לשם מגיעים פגים שמצב הרפואי השתפר, לפני שחרור הביתה

לחברת babypag בגדים המתאימים לשני השלבים האלה (וכמובן לשחרור המיוחל הביתה) ולכן פגיות רבות רכשו את מוצרי babypag עבור פגים/ות לתקופת השהיה בהן. להפוך להורים בלידה מוקדמת זאת לא בחירה, אבל כשהנסיך או הנסיכה שלך מגיעים, הכי רוצים לעטוף אותם באהבה, באור ויופי – בבגד שיתאים להם בדיוק, שישקף לרך הנולד כמה אימא ואבא אוהבים. אנחנו לא יודעים כיצד להתמודד עם ההרגשה שאנחנו רק רוצים להושיט יד ולקחת את הבן/בת שלנו וללכת הביתה. פשוט ללכת הביתה. אבל לא תמיד אפשר, והחרדה ממלאת את יומנו. אני מכירה את ההרגשה שעוטפת ולא מרפה של פחד מהלא נודע, ולכן הקמתי את בייביפג – חברה המומחית לפגים מ800 גרם עד 3300 גרם.
הרעיון להלביש פגים ופגות בבגדים יפים ואיכותיים התפורים למידותיהם נולד יחד עם זוג התאומים בנים שלי. הם נולדו לפני יותר מ-20 שנה כשהייתי בסוף החודש השישי להריון, בשבוע 28. האחד נולד במשקל 900 גרם והשני במשקל 1,100 גרם. לא היה אף בגד שהתאים להם. כך נולדה ההחלטה שכל פג ופגה שייוולדו בישראל יוכלו ליהנות מבגדים כמו כל תינוק שנולד במשקל 3,500 גרם ומעלה, ובמחיר שאבא ואימא יוכלו להרשות לעצמם.

לכל הבגדים

החלום הפך למציאות: חברת בייביפג

לאחר תהליך ארוך בשיתוף מנהלי פגיה, אחיות אחראיות, ומהנדסי טכסטיל בארץ ובחו"ל, נמצאו היצרנים בחו"ל שעמדו בתנאים הקפדניים שהצבנו:
תפירה מעולה, בדים נעימים במיוחד למגע עבור הפג, עמידים בכביסה בטמפ' גבוהה, ומותאמים לחיווט ולטיפולים הרפואיים המתבצעים בפגיות. אנו מייבאים מגוון מוצרים במחירים שווים לכל כיס, על מנת לתת מענה לכל מידה במשקלי הביניים. אנו מייבאים אותם עצמאית, והם נמכרים בשיווק ישיר לצרכן. הבגדים מיוצרים במיוחד עבור babypag, ללא מתווכים. בפגייה יבקשו מכם להלביש את הפג/ה בשתי שכבות. גם לכך אנו ערוכים לעזור לכם ואף לחסוך כלכלית עם בגדים יחודיים בצורתם, מאחר וביגוד מוקטן לא מתאים ואינו טוב מספיק עבור הפג. לדוגמא: כובע לפג במשקל 800 גרם חייב להיות צר וארוך כמבנה הראש המיוחד של הפגים (מבנה זה מסתדר עם הזמן ואופייני לרוב הפגים), ולא רק מוקטן מכובע לתינוק במשקל 3500 גרם.
יש מספר דברים בעולם שאין להם מחיר, אחד מהם זה חיבוק של אימא ואבא. חום הגוף של ההורים , הרוך והאהבה הבלתי נגמרת פשוט זורמים אל הפג/ה הכי יפה בעולם – מביגוד מותאם, יפה ונוח שנוצר בתשומת לב לכל הצרכים של הפגים והילודים הקטנטנים שבמשקל 800 גרם עד 3300 גרם. אנחנו מתחברים לקושי להגיע לחנויות לבגדי תינוקות, אספקות ארוכות מהאינטרנט, והקושי בניהול , זמן בלתי אפשרי. אתם מוזמנים לקרוא לנו לכל מקום בארץ ללא הזמנת מינימום ובמחירים מצוינים עם בגדי בסיס, בגדים לאירועים, כובעים וגרביים, שמלות וכריות.
babypag תורמת רבות לגורמים שונים בבתי חולים, מתוך רצון לסייע להורים בהוצאות הגדולות הכרוכות בלידת תאומים ושלישיות. כמו כן, החברה עומדת בקשר רצוף וישיר עם עמותת לה"ב-למען הפגים בישראל ויוצרת שיתופי פעולה.

לכל הבגדים